(067) 219-36-00

(099) 525-000-1

info@qhouse.com.ua

Доступний та якісний ремонт
 
 
 
 

Тріщини на стелі. Як прибрати

Як прибрати тріщини на стелі.
Це питання турбує кожного, хто цінує і c трепетом ставиться до інтер'єру своєї квартири.

Скаржиться на цю проблему не тільки населення старих панельних будинків з міжповерховими плитами над головою, а й мешканці нових будинків, що пройшли не так давно комплексний або косметичний ремонт квартири в новобудові. Виконавши ремонт своєї квартири, а найчастіше саме ремонт в новобудові, ми наївно вважаємо, що ця краса буде радувати нас своєю пишністю вічно.

 
Але приходить час, і слабкі сторони конструктивних елементів будівлі відображаються на наших стінах і стелі. Найчастіше свій внесок у процес саморуйнування інтер'єру вносять самі майстри з ремонту та внутрішнього оздоблення квартир.
Поява тріщин на стелі - найбільш явний прояв недоліків,що дратує зірке око цінителів досконалого інтер'єру. Пропонуємо саме цю проблему обговорити в даній статті.

 
На прикладі, який ми представляємо вашій увазі, ми можемо визначити всі етапи закладення тріщин на стелі і побачити процес як усунути тріщини на стелі після недавнього ремонту.

 

Існує безліч площин і поверхонь в квартирі, як вертикальних, так і горізронтальних, де можуть проявитися в більшій чи меншій мірі тріщини. Ми ж зупинимося на найбільш затребуваному варіанті, прибрати тріщини на стелі виконаного з гіпсокартонних листів.
Для початку треба з'ясувати причину виникнення тріщин на стелі. Їх, як показує практика, не так вже й багато. Справа в технологічних помилках при монтажі конструкції стелі з гіпсокартону або порушення технології малярних робіт і закладення стиків між листами гіпсокартону.
При порушенні технології ремонтно-будівельних робіт, сюрпризів МОЖна чекати в будь-який момент. Адже, що відбувається. Фахівці гіпсокартонщики виконали монтаж. Маляра зашпаклювали, потім пофарбували. У результаті всі залишилися задоволені. Гіпсокартонщики отримали свої чесно-зароблені гроші, маляра так само гідно оцінені і винагороджені за свою працю. Замовник щасливий, нарешті стелі його квартири стали рівними і білосніжними.
Але як правило замовник не вникає в процес виконання ремонтних робіт, тому господарі відремонтованих квартир з часом спостерігають неприємні сюрпризи у вигляді тріщин на стелі і стінах..

Якщо тріщини проявилися, можна їх просто підфарбувати. Але скажемо прямо, це не врятує положення.

Є ще один варіант ремонту тріщин на стелі, - закласти їх шпаклівкою або спеціальним складом, що стримує повторну появу тріщин. Потім стеля фарбується. На жаль, і в цьому випадку, уникнути нових тріщин навряд чи вдасться.

Пропонуємо вашій увазі класичний і найнадійніший спосіб закрити тріщини на стелі, який допоможе назавжди забути про проблеми з стелею.


Етапи усунення тріщин на стелі.


Розшийте під гострим кутом стики що провокують тріщини (максимально глибоко) Прогрунтуйте ці місця і дождідесь поки вони повністю просохнуть.

 

Нанесіть суміш для закладення швів в гіпсокартоні на місця стиків, щільно заповнюючи утворену порожнину. Шпателем середньої ширини видалити зайвий матеріал з площини стелі.

 

Почекати, поки оброблювані місця повністю висохнуть. Час висихання залежить від температури і вологості приміщення, в середньому, це 10-15 годин. Після цього необхідно зачистити ці ділянки шліфувальним бруском

 

Наклеюємо на ділянки (місця стиків) смуги з склополотна або спеціального паперу для обробки стиків. Щільність стіклополотна краще вибирати максимальну. При цьому щільно притискаємо до основи стелі. Витримуємо знову період висихання.

 

Наносимо остаточний шар фінішної шпаклівки.

 

Після висихання, - остаточно зачищаємо шліфувальним бруском до стану ідеально рівної поверхні.

 

Грунтуємо ці ділянки.

 

Заключним етапом йде фарбування стелі.

 

Фарбувати радимо валиком шириною 20-25 см, з середнім ворсом. При цьому слід звертати увагу на те щоб не було переходів між проходами. Цей метод на сьогоднішній день самий дієвий. І при дотриманні чіткої послідовності і всіх перерахованих рекомендацій, впевнені
у вас все вийде!

Ремонтуйте в радість!