(067) 219-36-00

(099) 525-000-1

info@qhouse.com.ua

Доступний та якісний ремонт
 
 
 
 

Маячна штукатурка

Штукатурні роботи це процес вирівнювання поверхонь стін і стель як усередині приміщень так і зовні будинків щодо вертикальної і горизонтальної площини.

Маякова штукатурка за методом нанесення підрозділяється на два основних види, це:

  • Маякова штукатурка машинним способом,
  • маячная штукатурка ручным способом.

І в одному і в іншому випадку є свої переваги і свої недоліки.

Якщо замовнику важливі терміни виконання штукатурних робіт на об'єкті, - однозначно є сенс запрошувати фахівців з машинної штукатурці, тому що площа обштукатуреної поверхні одним працівником за одиницю часу при цьому набагато вище. Що ж до фінансових витрат на роботу з урахуванням матеріалу, то і тут машинне нанесення хоча і незначно, але також у вигіднішій позиції. Вартість машинної штукатурки за 1м2 трохи дешевше. До плюсів ще можна віднести непогану якість обштукатуреної поверхні. Особливо коли мова йде про прямі стіни і великі площі.

Ручна штукатурка, на відміну від машинної, більш трудомісткий процес. Це обумовлено тим, що штукатурна суміш готується і наноситься вручну. Відповідно на це йде більша кількість часу. Розцінки на оштукатурювання стін вручну як ми вже згадували також незначно вище.

Плюс ручного оштукатурювання в тому, що немає необхідності використовувати важку техніку, штукатурні машини, і інші пристосування, отже є можливість досконально обштукатурити стіни і стелі з високою якістю обробки. Крім того ручна штукатурка дозволяє вирівнювати поверхні на обмеженій території і у важкодоступних місцях.

Великим плюсом також є і те, що ручна штукатурка на гіпсових маяках не забирає, а в деяких випадках і збільшує корисний простір. На наш погляд, ручне нанесення, - універсальний метод, що дозволяє добитися бездоганної якості за будь-яких обставин.

Маякова штукатурка конструктивно підрозділяється на два основних типи:

- На металевих маяках;

і на - маяках на основі гіпсових штукатурних сумішей

На наш погляд, очевидна перевага тут на боці річної штукатурки на гіпсових маяках. Мінімальний шар, висока якість, збереження корисної площі приміщення. Хоча це суто наша суб'єктивна думка.

Давайте коротенько познайомимося з послідовністю виконання маякової штукатурки на гіпсових маяках.

Маякова штукатурка стін на маяках з гіпсово-штукатурних сумішей. Технологія виконання.

  1. Забиваємо в стіну по вертикалі два дюбель-шурупа на відстані рівному трохи меншим довжині правила
  2. Вкручуємо шурупи в стіну так, щоб якомога ближче притиснутися до стіни і в теж час залишаючи невеликий просвіт. При цьому регулюємо їх по глибині, перевіряючи вертикальність за допомогою рівня і правила, або правило-рівня.
  3. Накладаємо на стіну по вертикальній осі смугу з штукатурної суміші шириною 15-20 см.
  4. Докладаємо чисте правило негострою гранню до стіни і притискаємо так, щоб воно спиралося на капелюшки шурупів.
  5. Хвилин через 20 -25 плавними рухами вгору-вниз прибираємо правило від стіни.
  6. Після того як маяки придбали міцність, можна ще раз перевірити рівність і вертикальність. При необхідності, провести сухе коригування.
  7. Наносимо на стіну штукатурну суміш між маяків і вертикальними нетривалими рухами знімаємо зайвий штукатурний матеріал зі стіни за допомогою правила, прибираючи залишки штукатурної суміші з правила шпателем.