(067) 219-36-00

(099) 525-000-1

info@qhouse.com.ua

Доступний та якісний ремонт
 
 
 
 

РЕМОНТ СВОЇМИ РУКАМИ

Зробити ремонт своїми руками непросто, але при уважному вивченні технічної літератури та прислухаючись до порад колег це цілком реально. Все залежить від того наскільки кардинально ви хочете змінити вигляд свого інтер'єру, яким хочете бачити вашу квартиру після ремонту, а також від ваших фінансових можливостей.
Після того як ви визначилися з тим, яким буде майбутній інтер'єр, можна перейти до складання плану і послідовності проведення ремонтних робіт.
Етапи виконання ремонтно-будівельних та оздоблювальних робіт у кожному конкретному випадку різні. Для прикладу, ремонт квартири в новобудові починається зі стяжки (зрозуміло в разі якщо стан її з різних причин вас не влаштовує). Якщо об'єкт докладання ваших зусиль – квартира в хрущовці або старих будинках, тут без демонтажу на початковій стадії не обійтися. Як правило, при капітальному ремонті наступним етапом йде штукатурка або вирівнювання стін, стель, паралельно прокладаються сантехнічні та електротехнічні комунікації, виконуються плиткові та ін роботи. Після цього можна починати фінішну обробку стін, стелі (шпалери, фарбування, декоративна штукатурка). По закінченню «брудних і запилених» робіт здебільшого йде укладання підлогових покриттів (паркет, ламінат, паркетна дошка). Наступним етапом - установка дверей, сантех, електроприладів та електрофурнітури). Монтаж плінтуса і всіляких аксесуарів для інтер'єру виконується в останню чергу.

Зрозуміло, що кожен ремонт по своєму винятковий і унікальний, тому в кожному конкретному випадку послідовність роботи буде відрізнятися   Можливо такі приклади допоможуть вам розібратися в тонкощах ремонту і дадуть відповіді на запитання що вас цікавлять.

Як прибрати тріщини на стелі.
Це питання турбує кожного, хто цінує і c трепетом ставиться до інтер'єру своєї квартири.

Штукатурні роботи це процес вирівнювання поверхонь стін і стель як усередині приміщень так і зовні будинків щодо вертикальної і горизонтальної площини.

Встановлення акрилової ванни. Розбираємо метод монтажу під плитку.