(067) 219-36-00

(099) 525-000-1

info@qhouse.com.ua

Доступний та якісний ремонт
 
 
 
 

Як прорахувати електрику з чого почати

Можна запросити фахівця електрика, можна запросити виконроба, а також скористатися послугами дизайнера-архітектора або виконати підрахунки самому.

Якщо ви вибрали останній варіант і вирішили з'ясувати це самостійно, розглянемо все по порядку.
Всі підрахунки необхідної кількості розеток, вимикачів і виходів під освітлювальні прилади робляться до початку ремонту.
Визначте, які електроприлади перебуватимуть у кожній кімнаті. Яким буде освітлення і в яких місцях будуть розетки і вимикачі, порахуйте їх кількість. Зверніть увагу, якщо будинок старий, перевірте стан проводки. Алюміневі проводи через низку істотних недоліків краще замінити на мідні. Якщо це новобудова, визначтеся чи влаштовує вас наявність місця розташування пропонованих проектом висновків під електропрібої. Мається на увазі розетки, вимикачі, освітлення. Якщо не зовсім, - можна демонтувати старі і додати додаткові. Напевно крім стандартного набору розеток, вимикачів, світильників, не варто забувати про примусову вентиляцію в с / в, ванних кімнатах, витяжці на кухню, кондиціонерах, можливо підсвічуванні робочої стінки кухні, регуляторах теплої підлоги, підсвічування стелі і т.п. Для цієї техніки також необхідно електроживлення, слід подумати і про них. Місця розташування виводів потребують особливої уваги і точних розмірів прив'язки. Також ми повинні подбати про забезпечення квартири інтернетом, супутниковим або цифровим ТБ, при необхідності відео спостереженням, охоронною сигналізацією. Монтаж слабкострумових систем ми також повинні прокласти заздалегідь.

Для збалансованого електропостачання вашої квартири слід дотримуватися деяких рекомендацій і загальноприйнятих норм.
Розрахувати енергоспоживання вашого об'єкта, спрогнозуйте сумарне навантаження на кожну групу споживачів електроенергії. Наприклад Загальна потужність 5 розеток на один автомат повинна складати не більше 5кВт, потужність приладів освітлення не більше 3кВт. При виборі проводу зверніть увагу на розтин.
Для підключення звичайної побутової розетки в простій кімнаті цілком підійде трижильний провід перетином 2,5 мм2, а номінальному струмі автомата не більше 25А. Для освітлення можна використовувати двожильний або трижильний провід перетином 1,5 мм2 і автоматом на 10-16А.