(067) 219-36-00

(099) 525-000-1

info@qhouse.com.ua

Доступний та якісний ремонт
 
 
 
 

Розетки на рабочій зоні

Сюрпризи в новобудовах. Комплектація розеток.

Часто доводиться чути від домогосподарок, не вистачає, мовляв, розеток на робочій стінці кухні, або розетки знаходяться у важкодоступних місцях.

Дійсно, в наш стрімкий вік змін без побутової техніки складно уявити собі життя сучасній людині. Крутимо м'ясо на м'ясорубці, в мультиварці вариться гарнір, хлібопіч пече хліб, йогуртница готує дітям йогурт, чайник кип'ятиться. Скільки ж треба розеток на самому інтенсивно використовуваній ділянці кухні.

Звичайно ж все залежить від ваших звичок, наявності кухонної побутової техніки та часу, який ви проводите на кухні.

- Розеток багато не буває, кажуть у народі. І напевно це найправильніший підхід, тим більше якщо мова йде про кухню. З нашго досвіду, можемо сказати, що від нестачі розеток господиня страждає більше, ніж від їх надлишку. Ми можемо в цьому переконатися на наступному прикладі, який заслуговує як мінімум на наше здивування..

Квартира з ремонтом від забудовника! Цікаву комплектацію розеток над робочою поверхнею кухні пропонує якийсь Київський забудовник. Проектувальники будинку порахували, що дві розетки (одна з яких розташована прямо над мийкою) сучасної господині цілком достатньо.

Щоб господиня не відчувала себе на улюбленій території обділеною, виправити становище можна лише шляхом оперативного втручання.

Так забудовник піклується про комфорт мешканців. Одна розетка робоча, інша небезпечна для життя.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Демонтаж окремих плиток із збереженням, монтаж додаткових підрозетників.

 

 

 

 

 

 

 

 

Часткове укладання плитки, установка додаткових розеток.