(067) 219-36-00

(099) 525-000-1

info@qhouse.com.ua

Доступний та якісний ремонт
 
 
 
 

Сантех роботи етапи

Cантехнічні роботи, підрахунок на квартиру.

Для того, щоб володіти повною інформацією про кількість і характер необхідного сантехобладнаннч в квартирі слід з'ясувати, як йдуть справи з перепадами тиску в системі водопостачання будинку. Можливо є необхідність додатково встановити редуктори тиску, тим самим забезпечивши надійний захист системи водопостачання вашої квартири від перепадів тиску і гідроударів. Слід також визначитися з місцями дислокації пральної, посудомийної машин, якщо вони передбачені, а також умивальника, рушникосушки, бойлера та інших споживачів води. Якщо немає впевненості, що вода в будинку кристально чиста, фільтри на холодну і гарячу воду будуть зовсім незайвими. Не забудьте і про ревізійні люки в місцях установлення кранів, лічильників, каналізаційних та ін з'єднань, для легкого доступу та комфортного технічного обслуговування. Для тих, хто береже свої нерви, і не любить раптові сюрпризи, можна подбати про системи захисту від потопів та протікання води.

Після того, як ви продумали кількість сантех приладів, на листку паперу у вигляді схеми або безпосередньо на місці, відзначаємо точки планованих виводів гарячої та холодної води та каналізації. Прораховуємо кількість матеріалу для монтажу (фітинги, крани, труби та ін.).

Як правило, роботи починаються з демонтажу старої водопровідної системи. І далі виконуються всі роботи з прокладання комунікацій, влаштування виводів водопостачання та каналізації до місць розташування сантехприборів.

Не варто забувати і про кондиціонування приміщень. Якщо в планах є установка кондиціонерів, подбайте про прокладання траси до виконання чистової обробки. Вкрай не рекомендуємо економити на кранах та інших важливих сантехзєднувачах. У самий невідповідний момент вони можуть піднести вам неприємний сюрприз у вигляді моральних і матеріальних втрат.

Постарайтеся нічого не випустити з уваги, т.я обтяжувати фінішну стадію ремонту непередбаченими брудними роботами недоцільно і досить затратно.