(067) 219-36-00

(099) 525-000-1

info@qhouse.com.ua

Доступний та якісний ремонт
 
 
 
 

Економія корисної площі

Як заощадити корисну площу квартири.

Нерідко зустрічаються замовники, які безмірно дорожать вільним простором квартири в цілому або окремих приміщень.

У такому випадку є кілька способів його збільшення. Можна вдатися до хитрощів дизайнера; наявність високих дзеркал, використання світлих тонів для стін, можна вкрити плоcкості мозаїкою, або дрібною плиткою і т.д. Безумовно при цьому ефект візуального розширення простору буде очевидний, але на жаль тільки візуального.
якщо ж у вас є можливість збільшити корисну площу природним способом, і стіни, дозволяють це зробити, радимо використовувати цю можливість.
Наприклад, у нашому випадку, довелося збивати частину бетонної балки. В результаті чого ми подарували замовнику 3-5см вільного простору приміщення. Помножимо це на довжину кімнати і отримаємо істотну надбавку в м2.                        
 

Крім того, є можливість видалити зі стін стару штукатурку. Після чого нанести мінімальний шар маякової штукатурки по гіпсовим маяках.

 


Таким же принципом варто керуватися й при роботі з стелею, враховуючи висоту приміщень. Чи виконуємо ми штукатурку або монтаж стелі з гіпсокартону, наше прагнення максимально притиснутися до стелі в більшості випадках виправдано. Адже для багатьох висота стелі має велике значення. І важлива не менше, ніж корисна площа.
Є ще один спосіб розширити простір і забезпечити максимум денного світла. Але ця процедура більш трудомістка в плані виконання.

 

 

Напівколони замість прямих кутів. Ці елементи інтер'єру позитивно впливають на психологічний стан людини, ефектно виглядають, заповнюють вашу квартиру сонячним світлом.


Як бачите, ці методи мають право бути, і всі вони різною мірою працюють. Кожен з них по своєму гарний і безумовно заслуговує на особливу увагу.