(067) 219-36-00

(099) 525-000-1

info@qhouse.com.ua

Доступний та якісний ремонт
 
 
 
 

Сюрпризи в новобудовах. Як завести інтернеткабель в електрощиток.

Виявляється, іноді це буває зовсім непросто.

Для облаштування ефективної примусової вентиляції кухні необхідно розрахувати продуктивність, визначити перетин поветревода і з'ясувати відповідний діаметр вентиляційного каналу.

Можна запросити фахівця електрика, можна запросити виконроба, а також скористатися послугами дизайнера-архітектора або виконати підрахунки самому.

Сюрпризи в новобудовах. Комплектація розеток.

Часто доводиться чути від домогосподарок, не вистачає, мовляв, розеток на робочій стінці кухні, або розетки знаходяться у важкодоступних місцях.

Cантехнічні роботи, підрахунок на квартиру.

Як заощадити корисну площу квартири.

Нерідко зустрічаються замовники, які безмірно дорожать вільним простором квартири в цілому або окремих приміщень.

Ось типові питання з ремонту, які нерідко доводиться чути:

Скільки коштує ремонт 1кімн. квартири? Вартість ремонту в новобудові за 1м2? Вартість ремонту квартири 45м2; підрівняти стелі, вирівняти стіни, безпіщанка, встановити ванну, повісити люстру і т.п?

Як прибрати тріщини на стелі.
Це питання турбує кожного, хто цінує і c трепетом ставиться до інтер'єру своєї квартири.

Штукатурні роботи це процес вирівнювання поверхонь стін і стель як усередині приміщень так і зовні будинків щодо вертикальної і горизонтальної площини.

Ось типові питання по ремонту, які нерідко доводиться чути:

Скільки коштує ремонт 1кімн. квартири? Вартість ремонту в новобудові за 1м2? Вартість ремонту квартири 45м2; підрівняти стелю, вирівняти стіни, безпіщанка, встановити ванну, повісити люстру і т.п?

Можливо наші колеги вже вивели формулу для визначення вартості 1м2 ремонту квартир в новобудові або, вартість 1м2 оздоблення котеджу. Але це не наш принцип роботи і визначення розцінок на ремонт. Ми можемо лише визначити умовні межі вартості. Вартість ремонту квартири може істотно відрізнятися в залежності від складності конструктивного рішення стель, геометрії стін, декоративних елементів в інтер'єрі, наявності-відсутності перепланування, від системи водопостачання, схеми енергопостачання, кількості джерел споживання і багато іншого. Для визначення вартості ремонту необхідно виїхати на об'єкт і оцінити використання всіх передбачуваних видів ремонтних і оздоблювальних робіт.Лише потім складається докладна кошторисна вартість, яка передається замовнику.

Я найняла бригаду для ремонту в квартирі за рекомендацією, але вони тільки все зіпсували, скільки буде коштувати закінчити ремонт і довести все "до пуття"?

Мають місце випадки, коли переробити можна тільки демонтуючи все "створене" і "намазане" і почати все з чистого аркуша. Але, Слава Богу, такі випадки одиничні.В основному все можна виправити. Іноді достатньо обмежитися лише реставраційними ремонтними або оздоблювальними роботами. Доволі часто доводиться робити «операції» зі стінами, підлогою, стелею. Нерідкі хірургічні втручання в прихованих місцях систем опалення. Головне зробити правильну оцінку стану і вибрати оптимальний варіант для виправлення дефектів ремонту. Як уникнути форсмажорних обставин, пов'язаними з неналежним якістю оздоблювальних робіт і непорозумінь у взаєминах з недобросовісними «майстрами ремонту»?
Майбутнім замовникам, перш ніж запрошувати бригаду для ремонту квартири, радимо звертати увагу не тільки на привабливі ціни, але і на кваліфікацію цих фахівців. Можливо в цьому Вам допоможуть деякі поради.

Чи є у вас електрики, сантехніки, гіпсокартонщики і т.п?

Ми є універсальною ремонтною бригадою, яка виконує комплексний ремонт квартир та будинків. Як правило, без участі сантехніка і електрика повноцінний ремонт неможливий. В ході ремонтних робіт ці фахівці виконують свій обсяг робіт і є важливою ланкою в ланцюжку перевтілення інтер'єру. Завдяки високій кваліфікації наших майстрів і багатому досвіду, ми впевнені в кінцевому результаті нашої праці і вдячних відгуках про наш ремонті.

Де знайти майстрів для ремонту квартир?

Багато наших клієнтів читають відгуки про ремонт та хороших майстрів в Інтернеті. Деякі переглядають форуми про ремонт в надії знайти кваліфіковану ремонтну бригаду.Хтось вибирає бригаду для ремонту, оцінюючи їх за низькими цінами на ремонт квартир. Портфоліо робіт і фото ремонту квартир також може вплинути на вибір майбутнього замовника. Можна почекати майстрів по рекомендації, які закінчують ремонт у знайомих або сусідів.
І все ж, як показує практика, ніхто не застрахований від невдалого ремонту, ні той, хто хоче «подешевше», ні той, хто готовий переплачувати за дорогий ремонт. Якщо ж Ви вибираєте майстрів по ремонту "з боку", зверніть увагу на наступні рекомендації з вибору ремонтної бригади.

Чи виконуєте доставку матеріалу, вивіз будівельного сміття?

Доставка будматеріалів проводиться в міру необхідності, щоб не перевантажувати будмайданчик мішками, профілями, листами і т.п. Всю основну продукцію ми закуповуємо у оптових постачальників зі знижками. Вивіз будівельного сміття здійснюється цивілізованим способом в момент, коли він починає створювати незручності в роботі.

Які у вас розцінки на ремонтні роботи?

Розцінки на ремонтні роботи знаходяться в розділі ціни. Для того щоб дізнатися вартість ремонту квартири або вартість часткового ремонту, необхідно зробити заміри приміщень і оцінити обсяг робіт, після чого складається кошторис на ремонт. Заміри і консультація по ремонту, є безкоштовною послугою.

Чи робите ви дизайн інтер'єру?

Трудовий колектив QHouse тісно співпрацює з дизайнерами інтер'єру, які розробили і нашими силами реалізували в достатній мірі цікаві проекти по дизайну квартир, задовольнивши багатьох замовників плодами своєї творчості. Ми із задоволенням даємо життя новому інтер'єру, покладаючи на себе основну місію - технічне виконання дизайн-проекту. Співпрацюючи з нашими дизайнерами, замовник може бути упевнений в унікальності проекту дизайну інтер'єру та високій якості обробки свого інтер'єру.

Неодноразово доводиться чути запитання:

Чи потрібен виконроб? А що без нього не можна обійтися?

Висновки з цього приводу неоднозначні.
Ось невеликий витяг з форуму, яка розкриває одну з точок зору

Повідомлення від vitalityr
Прочитал и в очередной раз согласился с истиной: "Сколько людей, столько и мнений..."
Если у вас есть силы, желание и знания в области строительства, вам действительно лучше искать бригаду без прораба-сэкономите денег. Если нет, вероятность заплатить не меньше, а возможно и больше чем с "начальникамана" очень высока. И ремонт квартир не требует никаких расчетов по нагрузкам и т.п., так как максимум что можно изменить-это перегородки. Несущие стены трогать очень не советую. Не берите на работу своих знакомых и друзей - потеряете Лучше нанимать людей со стороны по рекомендации друзей и знакомых. Хотя кто-то должен попробовать в первый раз
Повідомлення від pit-pasha
Я проработал на такой работе 6 лет, могу сказать так.
Бригада без прораба- не обязательно экономия.
Во-первых, такая бригада, как правило, не мобильна, то есть, теряется время.
В зависимости от того, кто закупает материалы (как правило, это сама бригада)- и деньги.
Прораб занимается такой работой постоянно, поэтому, в случае претензий, его легче отыскать, чем бригаду, которая Вас "знать не знает".
Кроме того, с прорабом легче договориться об оплате по работе, ибо бригада может тянуть резину и требовать деньги от хозяина через день.
Это не все, конечно, бригады так делают, но такое бывает.
Есть и бригады-умницы.
 
С прорабом, конечно, дороже.
Если есть деньги- советую нанять фирму- с договором и гарантией.
Но там цена, конечно, кусается
 
Що стосується бригады "QHouse".
У нашій ремонтній бригаді тільки одна людина відповідальний за всі фінансові, організаційні та технічні питання. Це як прийнято говорити в пострадянському просторі - виконроб, бригадир або провідний майстер. В його обов’язки входить складання кошторису, укладання договору, несення повної відповідальності безпосередньо за ремонт, ремонтні та оздоблювальні роботи, їх результат і післягарантійне обслуговування об'єкта. При необхідності або форс-мажорних обставинах безпосередньо виконує багато ремонтних робіт, це - штукатурні, малярні, гіпсокартонні, плиточні роботи, укладання підлогових покриттів, встановлення дверей, утеплення балконів, лоджій та ін..
На наш погляд, якщо ви розбираєтеся в послідовності виконання ремонту, технологічно підковані, маєте можливість і достатню кількість необхідного часу, щоб забезпечувати своєчасну доставку будматеріалу та контролювати якість, (і що важливо) на всі сто впевнені в майстрах, - то можна обійтися і без виконроба.

 

Як вибрати надійну ремонтну бригаду

Ось кілька порад, які допоможуть вам не помилитися у виборі ремонтної бригади:

- Компетентна мова представника бригади;
- Наявність документів, що підтверджують його особу та пряме відношення до проведення ремонтних робіт;
- Наявність показових об'єктів, або портфоліо робіт;
- Обізнаність з технічною та організаційною частиною виконання ремонтів будь-якої складності;
- Володіння основними видами ремонтно-будівельних робіт;
- Чітка схема оплати за роботу;
- Можливість укладення договору (у разі не виконання умов договору він може стати в нагоді);
- Хто буде займатися доставкою матеріалу на об'єкт, і на яких умовах;
- Узгодження термінів;