(067) 219-36-00

(099) 525-000-1

info@qhouse.com.ua

Доступний та якісний ремонт
 
 
 
 

Ремонт ванної кімнати

Ремонт ванної кімнати - важливий етап у житті кожної здорової і поважаючої себе людини. погодьтесь, ця територія відіграє дуже важливу роль в нашому житті, Помагай дбати про чистоту і свіжість нашого тіла. Ванна заспокоює нас перед сном розслабляючи і знімаючи втому, заряджає свіжою енергетикою перед початком робочого дня.

Безсумнівно кожен індивідуум незадоволений своєю ванною кімнатою мріє якось її змінити і освіжити. Спробуємо трохи ближче познайомиться з етапами виконання капітального ремонту у ванній кімнаті.

Отже, чим же він не простий цей ремонт ванної кімнати ... У Києві напевно з десяток ванних кімнат, над якими ми мали честь трудитися. Вся складність процесу капітального ремонту ванної кімнати в тому, що як правило це невелика територія, а обсяг робіт на ній досить великий. Комусь навіть може здатися, що вартість капітального ремонту ванної кімнати може обмежитися лише вартістю плиткових і малярських робіт. Насправді ж, до того, як замовник отримає оновлену комфортну і затишну ванну кімнату, пройде нелегкий процес її становлення. Коротка послідовність роботи з ремонту ванної кімнати...
Для початку необхідно визначитися з місцем розташування сантех-приладів, і з місцями виходів електроживлення; тобто світильник, бра, розетки, підсвічування дзеркала, пральна машина, примусова вентиляція тощо Після виконання демонтажних робіт (при необхідності) здійснюється прокладка водопровідних і сантехкомунікацій; виводи гарячої, холодної води, рушникосушки, умивальника, унітазу (якщо ванна суміщена) і т.п.

Потім йде монтаж електропроводки до місць споживання.
Здебільшого, перед укладанням плитки, стіни необхідно поштукатурити, а стелі вирівняти гіпсовими складами, за допомогою гіпсокартону, або декоративними панелями. При необхідності підлога нівелюється спеціальними сумішами, що самовирівнюються, а при великих перепадах глибин, заливається стяжка. Після укладання плитки або мозаїки на підлозі і стінах можна приступати до фарбування стелі. Полотенцесушитель, елементи життєдіяльності ванної кімнати і різного роду сантех-прилади встановлюються після остаточної обробки всіх поверхонь. На цьому ж етапі встановлюються освітлювальні та вентиляційні прилади, електрофурнітура та аксесуари для ванної.

У наступному відео, Ви можете познайомитися з послідовністю виконання робіт з переобладнання і капітального ремонту ванної кімнати в квартирі будинку сталінської епохи.