(067) 219-36-00

(099) 525-000-1

info@qhouse.com.ua

Доступний та якісний ремонт
 
 
 
 

Ремонт квартири в новобудові.

Ремонт квартири в новобудові. З чого почати. Як пройти цей етап легко і спокійно.
Комплексний ремонт квартири в новобудові, це свого роду перевірка на міцність.

З моменту купівлі квартири у забудовника і до переселення в готову квартиру, інвестор знаходиться в досить непростому становищі.

Спочатку він вкладає кошти у незавершене будівництво, потім - нудне чекання введення будинку в експлуатацію, і на "закуску" його чекає виснажливий косметичний або капітальний Ремонт в новобудовах. Київ поки не поспішає в цьому сенсі стимулювати забудовника для більш збалансованого підходу до термінів. Тому майбутнім власникам комфортного житла, залишається тільки самостійно впливати на прискорення термінів здачі своїх житлових будинків.

Як кажуть, "спокій інвестору, тільки сниться"!

Але, щоб далі не заглиблюватися в безмежні глибини філософії, повернемося до питання, з чого почати ремонт в новобудові і як провести ремонт в новобудові "під ключ" з оптимальними витратами здоров'я і коштів.
Починати, як каже мудрість, треба з себе. Визначити, якою ми хочемо бачити свою квартиру після ремонту.
Який стиль, забарвлення стін, оздоблювальні матеріали, до якого рівня інженерно-технічного оснащення квартири ми прагнемо.
Якщо йдеться про косметичний ремонт, замислюватися про технічну частину напевно не варто. Плануючи ж комплексний ремонт квартир в києві, варто розраховувати на серйозну підготовку до капітального ремонту і глибокий попередній аналіз ситуації.
При виборі облицювальних покриттів стін і підлоги, важливим фактором буде служити наявність домашніх тварин, кількість дітей, які в ній будуть проживати. Необхідно також з'ясувати, на яку сторону виходять у вас вікна. Якщо це південна сторона, слід подбати про кондиціювання приміщень. Якщо північна, - зверніть увагу на приміщення і особливо балкони, що знаходяться в цій зоні. Не зайвим буде тут пристрій додаткового обігріву підлоги. Що стосується сантехнічних моментів, в цілях безпеки, це - установка додаткових редукторів тиску на вході води в квартиру, і з метою підтримки здорового харчування, - фільтри тонкого очищення. Тонкощів і технічних нюансів можна перераховувати ще багато, а також існує багато факторів, які треба враховувати при плануванні ремонту своєї нової квартири.

Залежно від ваших бажань і фінансових можливостей, тепер можна сформувати своє уявлення про масштаби оновлення вашої квартири в новобудові. Або це косметичний ремонт, комплексний ремонт в новобудові в Києві або обробка окремих приміщень нової квартири.
Щоб ваш ремонт був вдалим і передбачуваним, що відповідає всім вашим вимогам і бажанням, для роботи над перевтіленням квартири в новобудові можна залучити кваліфікованого дизайнера. Варто подбати і про бригаду гідних майстрів для ремонту вашої улюбленої квартири, покликані бездоганно реалізувати ваші найзаповітніші бажання.
При чіткому розумінні бажаного кінцевого результату і деяких порад за вибором майстрів для ремонту, будьте впевнені, що ремонт вашої квартири в новобудові стане для вас захоплюючим заняттям і творчим процесом на шляху до нової більш досконалого і комфортного життя.