(067) 219-36-00

(099) 525-000-1

info@qhouse.com.ua

Доступний та якісний ремонт
 
 
 
 

Ремонт недорого

Неприпустимо йти на компроміс із совістю, якістю, і навіть з часом, якщо мова йде про економ ремонт. Варто зауважити, що Ремонт Недорого, має на увазі максимальну економію коштів. але економити треба не за рахунок сумлінного та професійного підходу до роботи.

Якщо Ви обмежені в бюджеті і хочете його раціонально використовувати, ваш внесок у правильний економ ремонт буде кращим рішенням.
Необхідно продумати заздалегідь всі нюанси і технічно грамотно виконати комплекс заходів що передбачають тільки найважливіші зміни вашого житла.
Правильна геометрія стін, стелі, заміна необхідних електро та сантех комунікацій, використання недорогих, але перевірених будівельних та оздоблювальних матеріалів, розумна економія у виборі підлогових покриттів, шпалер, фарби.

 

Економ-ремонт при строгому дотримання технологій, дозволять вам насолоджуватися життям в цьому інтер'єрі довгий і щасливий час.

Варто також відзначити, що раціональний і правильний економ-ремонт можливий тільки за участю професійних майстрів з багатим досвідом і великим стажем роботи...