(067) 219-36-00

(099) 525-000-1

info@qhouse.com.ua

Доступний та якісний ремонт
 
 
 
 

Ремонт кімнати

Ремонт кімнати заради бажаних барвистих змін. Варто тільки змінити колір стін і освіжити фарбування стелі, як позитивні емоції і відмінний настрій не змусять себе довго чекати. Якщо ж у ваших планах кардинальні зміни вашої улюбленої кімнати, необхідно запастися терпінням.

Заміна віконних блоків на металопластикові, монтаж підвіконь, обробка відкосів, установка нових радіаторів опалення, штукатурні та малярні роботи, заміна лінолеуму на ламінат або паркетну дошку, фарбування стін і стелі, поклейка шпалер, часткова заміна електропроводки, сантехнічних комунікацій, сантехприборів та ін. Всі ці ремонтні та оздоблювальні роботи потребуватимуть певного часу для їх виконання. Але в підсумку Всі ваші витрати, а також зусилля майстрів з ремонту не пройдуть даром. Зовсім скоро ви побачите наскільки змінився ваш внутрішній світ і ставлення до життя в цілому.

Для того, щоб зрозуміти в скільки обійдеться ремонт кімнати, необхідно скласти перелік робіт. Слід мати на увазі, що чим більший обсяг робіт ви запропонуєте виконати підряднику, тим нижче, як правило, кінцеві розцінки на ремонт кімнати або всієї квартири. Розцінки в цьому випадку безпосередньо залежать від обсягу і площ. Де ж знайти сумлінних і кваліфікованих фахівців для ремонту кімнати. Ремонт Квартири в Києві, у часи здорової конкуренції, проводять в основному досвідчені майстри. Не пошкодуйте часу на їх пошук. Бажано, щоб ремонтна бригада мала рекомендації ваших друзів і знайомих. Якщо таких рекомендацій немає, можна подивитися на виконані ними роботи або фото виконаного ремонту. Не будемо забувати, що ремонт після невдалого ремонту, переробки - недоробки можуть залишити гіркий присмак у вашій свідомості і розчарування від ремонту, спричинити чималі психологічні та фінансові витрати.

 

Якщо у вас виникає бажання змінити вигляд вашої кімнати, або квартири в цілому, ми готові проконсультувати вас і прорахувати вартість ремонту у вашому випадку. Складання кошторису на ремонт квартири є послугою безкоштовною, в разі нашого з вами подальшої співпраці.