(067) 219-36-00

(099) 525-000-1

info@qhouse.com.ua

Доступний та якісний ремонт
 
 
 
 

Ремонт кухні

Ремонт кухні. З чого почати. Цим питанням задаються багато господинь, втомлені від сумовитих фарб, непрактичного кухонного гарнітура і всього іншого, що дратує сучасну господарку. Заходячи до друзів у гості, ми з часом приходимо до думки, що пора щось змінювати у себе вдома і втілювати мрії в реальність.

Ні для кого не секрет, що кухня є найбільш відвідуваним місцем. Тут збирається сім'я і гості для трапези та обговорення найважливіших подій.
Це місце, де можна відпочити від повсякденних робочих буднів, зняти напругу і відновити сили.
Перш ніж шукати бригаду для ремонту кухні, необхідно обміркувати всі ваші побажання і майбутні зміни. Слід порадитися з авторитетними членами вашої родини щодо можливих перестановок та майбутніх змін, визначитись з забарвленнями стін або тоном шпалер. Обговоріть яким ви бачите меблевий гарнітур, покриття для підлоги. Важливо також підрахувати необхідну кількість розеток на робочій зоні та інших стінах. Прийдіть до єдиної думки, де і якими ви хотіли б бачити освітлювальні прилади на кухні.
Що стосується технічної частини, капітальний ремонт кухні може включати в себе прокладку труб водопостачання до нових місць споживання води, заміну електропроводки, монтаж вентиляційних коробів і повітропроводів. Нерідко ремонт кухні супроводжується заміною віконних блоків, підвіконь, ремонтом і оздобленням відкосів.

Отже, після того, як ви визначилися з набором ваших побажань і попереднього бачення майбутньої обстановки на кухні, саме час викликати фахівців, якщо звичайно ви не повні сил подужати це процес самостійно.
Це може бути кілька незалежних вузькопрофільних фахівців з ремонту, один універсальний майстер, або комплексна бригада по ремонту квартир. Грунтуючись на ваших побажаннях і рекомендаціях, вони зобов'язані технічно грамотно проконсультувати вас, прорахувати вартість ремонту кухні, обговорити практичні можливості того чи іншого заходу.
Замовляти ж новий кухонний гарнітур і запрошувати меблевиків на заміри бажано на етапі, коли виконані штукатурні роботи і кухня має готові до фінішної обробки стіни правильної геометричної форми.
І тільки після того, як виконана ремонтно-будівельна частина і завершені всі оздоблювальні роботи, час приступати до складання кухонного гарнітура.
Якщо ж у вас залишаються питання щодо капітального ремонту кухні,

- ми з радістю відповімо вам на ваше запитання у формі зворотного зв'язку, або проконсультуємо Вас по телефону.

Детальну інформацію про ремонт кухні ви знайдете в розділі Галерея.

Легкого вам ремонту!