(067) 219-36-00

(099) 525-000-1

info@qhouse.com.ua

Доступний та якісний ремонт
 
 
 
 

Косметичний ремонт

косметичний ремонт квартир без сумнівів надає більшої привабливості зовнішньому вигляду інтер'єру. Науковою мовою, косметичний, має на увазі, ремонт квартири методом камуфлювання існуючих вад без конструктивного втручання.

Іншими словами, косметичний ремонт - це візуальне зміна вигляду приміщення і відмінний спосіб привести інтер'єр у порядок.
У спектр робіт як правило входить переклеювання шпалер; реставрація дверей, вікон; часткове шпаклювання стін, стелі, багетів; заміна або реставрація підлогових покриттів; фарбування стін, фарбування стелі та інших елементів інтер'єру, нерідко косметичний ремонт квартир передбачає і плиткові роботи.
Часто такий вид ремонту виправданий коли хочеться привнести свіжості у вигляд квартири, а бюджет дещо обмежений. Бузусловно, собівартість витрат при косметичному підході значно менше. Хоча, ймовірно, при цьому і немає почуття повного захоплення від грандіозних змін і глобальної зміни інтер'єру, як при капітальному ремонті.
Що стосується виконаних нами робіт, косметичний ремонт квартир з фото, а також фото Комплексний ремонт, ви можете знайти в розділі Фотогалерея.