(067) 219-36-00

(099) 525-000-1

info@qhouse.com.ua

Доступний та якісний ремонт
 
 
 
 

Комплексний ремонт квартир

Комплексний ремонт квартир-це процес, який прямо чи опосередковано впливає на подальший хід нашого життя. Як показує практика, люди, що пройшли школу ремонту в своїх будинках і квартирах, що оцінили їх ремонт, дивляться на світ більш щасливими очима, на відміну від тих хто не наважився поки що покращити свій побут.

В світі суворих буднів власники нових інтер’єрів, черпають невичерпний заряд позитивної енергії , дякуючи затишку і комфорту рідного дому. Якщо капітальний ремонт виконує ремонтно-будівельна бригада зі стажем, клієнт впевнений, що ремонтні роботи ідуть за планом і через деякий час він і його близькі будуть насолоджуватись життям в стінах свого стильного і практичного житла. Йому залишається лише тільки споглядати за перевтіленням Свого довгоочікуваного інтер’єру. Етапи та Фото робіт, комплексний ремонт, представлений у фотогалереї, возможно, станут тому подтверждением.
"Ремонт під ключ", термін, який несе те ж смислове навантаження, що і комплексний ремонт або капітальний ремонт квартир і будинків. У Києві, як і в інших великих містах нашої великої і єдиної країни, цей вид ремонту користується великою популярністю незважаючи на суттєві фінансові вкладення і трудовитрати.
При комплексному підході до ремонту, вся відповідальність за ходом процесу лежить як правило на одній особі, найчастіше їм є виконроб. Він відповідає за всі технологічні процеси на ділянці ремонту, доставку матеріалу, кваліфікацію майстрів ремонтної бригади, безумовно і за якість виконуваних ремонтно-будівельних робіт. Весь спектр ремонтних та оздоблювальних робіт може бути задіяний в ході комплексного (капітального) ремонту квартир. Йдеться про широкий список, в числі яких; демонтажні роботи, реконструкція конструктивних елементів, заміна систем електро, тепло та водопостачання, систем вентиляції і закінчуючи чистовими оздоблювальними роботами, включаючи монтаж декоративних елементів і аксесуарів інтер'єру. Як правило капітальний ремонт виконується згідно дизайн-проекту. У будівельних кресленнях, що входять до техзавдання, вказані точні розміри і прив'язки різних конструкцій, елементів і вузлів на підставі яких зводяться перегородки, проводиться монтаж стелі та прокладка інженерно-технічних ліній.

Комплексний ремонт квартир. Ціна. Від чого вона залежить.

 Вартість комплексного ремонту в хрущовці, наприклад, може істотно відрізнятися від комплексного ремонту квартири в новобудові і визначається після складання кошторису на ремонт. Ціна залежить від багатьох факторів. Основний з них - фізичний знос інженерних комунікацій і неприпустимі відхилення поверхонь стін, стель від будівельних норм. Ремонт квартир в Києві, особливо, на вторинному ринку, як правило не обходиться без глобального демонтажу і повної заміни всіх інженерних мереж. Тому як будівлі старого житлового фонду давно вичерпали нормативні терміни служби..
Ремонт квартир у новобудовах, вартість ремонту в новобудові залежить в першу чергу від площі квартири. Якщо говорити про регіон, то, Київ за вартістю ремонту - один з безумовних лідерів.
Коли сумлінні будівельники від забудовника виконують "мінімальний пакет оздоблювальних робіт" (машинна штукатурка, стяжка, базове електрооснащення і виводи сантехкоммунікацій), це істотно знижує вартість ремонту в новобудові. Київ, до слова кажучи, останнім часом демонструє високі темпи зростання саме добротного житла з якісною базової обробкою.
Що ж до комплексної ремонтної бригади QHouse, на сьогоднішній день, ми маємо всі можливості виконати для Вас високоякісний комплексний ремонт квартири в Києві і київській області. Розумні ціни на ремонтні та оздоблювальні роботи, відгуки вдячних клієнтів, багаторічний досвід і професіоналізм, дозволяють нам розвиватися, і радувати Вас сучасними і комфортними інтер'єрами.

З розцінками на ремонт квартир і вартістю ремонту можна ознайомитися на сторінці ціни, більш детальні прорахунки ми готові надати після складання кошторисної вартості. Подивитися ж завершення і робочі проекти, Комплексний ремонт квартир з фото, можливо в розділі Галерея. Комплексний ремонт квартир