(067) 219-36-00

(099) 525-000-1

info@qhouse.com.ua

Доступний та якісний ремонт
 
 
 
 

Частковий ремонт

Частковий ремонт квартир досить поширений на сьогоднішній день вид ремонту. Якщо ви хочете зробити ремонт квартири або будинку поетапно, в силу різних обставин, то цей варіант буде для вас скоріше всього оптимальним. Ремонт ванної кімнати, ремонт кухні, ремонт стін, стяжки, заміна радіаторів опалення, обробка відкосів в квартирі, переклеювання шпалер в кімнаті, заміна електропроводки, - це найбільш поширений список робіт, котрий можна продовжувати і продовжувати. Всі ці дії якраз і характеризують Частковий ремонт. Фото наших робіт при виконанні часткового ремонту квартир Ви так само можете знайти в розділі ГАЛЕРЕЯ.

Зауважимо, при виконанні комплексу заходів по локальному виправленню невдалого ремонту або часткового ремонту окремих приміщень, необхідно пам'ятати про дотримання акуратності в роботі і дотримання чистоти і порядку на робочому місці. Адже найчастіше частковий ремонт виконується при господарях що там живуть.

Багато факторів впливають на вартість капітального та часткового ремонту квартири. Все ж, в основному розцінки на ремонт квартир в Києві формують фінальну вартість. Ми будемо раді проконсультувати Вас з усіх питань, що стосуються ремонту та оздоблення квартир, а також виконати комплексний і частковий ремонт квартир в Києві та київській області
Приклади часткової або поетапної еволюції окремих місць і інтер'єрних просторів розкривають потенціал можливостей майстрів по ремонту квартир. Київ при цьому є основним регіоном реанімації "втомлених" приміщень в різний час і на різних етапах.

Послідовність розвитку інтер'єру до і після ремонту також розкрито в підрозділі Відеоогляд

 

На наступному прикладі можна побачити фрагмент переобладнання території навколо вікна.

Частковий ремонт у підвальному приміщенні відрізняється підвищеними вимогами до гідроізоляції за високого рівня грунтових вод.