(067) 219-36-00

(099) 525-000-1

info@qhouse.com.ua

Доступний та якісний ремонт
 
 
 
 

Частковий ремонт

Частковий ремонт квартир досить поширений на сьогоднішній день вид ремонту. Якщо ви хочете зробити ремонт квартири або будинку поетапно, в силу різних обставин, то цей варіант буде для вас скоріше всього оптимальним. Ремонт ванної кімнати, ремонт кухні, ремонт стін, стяжки, заміна радіаторів опалення, обробка відкосів в квартирі, переклеювання шпалер в кімнаті, заміна електропроводки, - це найбільш поширений список робіт, котрий можна продовжувати і продовжувати. Всі ці дії якраз і характеризують Частковий ремонт. Процеси, а також приклади і фото робіт характеризують частковий ремонт приміщень і окремих ділянок окремої умовної території, ви можете знайти в розділі ГАЛЕРЕЯ.

Зауважимо, при виконанні комплексу заходів по локальному виправленню невдалого ремонту або часткового ремонту окремих приміщень, необхідно пам'ятати про дотримання акуратності в роботі і дотримання чистоти і порядку на робочому місці. Адже найчастіше частковий ремонт виконується при господарях що там живуть.

У разі ж інтересу безпосередньо до нашого колективу, ми могли б ознайомити вас з вартістю ремонту у вашому конкретному випадку і були б раді виконати для вас комплексний і частковий ремонт квартир в Києві і київській області.

На наступному прикладі можна побачити фрагмент переобладнання території навколо вікна.

Частковий ремонт у підвальному приміщенні відрізняється підвищеними вимогами до гідроізоляції за високого рівня грунтових вод.