(067) 219-36-00

(099) 525-000-1

info@qhouse.com.ua

Доступний та якісний ремонт
 
 
 
 

Послуги

Комплексний ремонт квартир-це процес, який прямо чи опосередковано впливає на подальший хід нашого життя. Як показує практика, люди, що пройшли школу ремонту в своїх будинках і квартирах, що оцінили їх ремонт, дивляться на світ більш щасливими очима, на відміну від тих хто не наважився поки що покращити свій побут.

На наступному прикладі можна побачити фрагмент переобладнання території навколо вікна.

Частковий ремонт у підвальному приміщенні відрізняється підвищеними вимогами до гідроізоляції за високого рівня грунтових вод.

косметичний ремонт квартир без сумнівів надає більшої привабливості зовнішньому вигляду інтер'єру. Науковою мовою, косметичний, має на увазі, ремонт квартири методом камуфлювання існуючих вад без конструктивного втручання.

Ремонт ванної кімнати - важливий етап у житті кожної здорової і поважаючої себе людини. погодьтесь, ця територія відіграє дуже важливу роль в нашому житті, Помагай дбати про чистоту і свіжість нашого тіла. Ванна заспокоює нас перед сном розслабляючи і знімаючи втому, заряджає свіжою енергетикою перед початком робочого дня.

Ремонт кімнати заради бажаних барвистих змін. Варто тільки змінити колір стін і освіжити фарбування стелі, як позитивні емоції і відмінний настрій не змусять себе довго чекати. Якщо ж у ваших планах кардинальні зміни вашої улюбленої кімнати, необхідно запастися терпінням.

Ремонт кухні. З чого почати. Цим питанням задаються багато господинь, втомлені від сумовитих фарб, непрактичного кухонного гарнітура і всього іншого, що дратує сучасну господарку. Заходячи до друзів у гості, ми з часом приходимо до думки, що пора щось змінювати у себе вдома і втілювати мрії в реальність.

Неприпустимо йти на компроміс із совістю, якістю, і навіть з часом, якщо мова йде про економ ремонт. Варто зауважити, що Ремонт Недорого, має на увазі максимальну економію коштів. але економити треба не за рахунок сумлінного та професійного підходу до роботи.

Ремонт після ремонту. Ні, Ви не помилилися. Таке зустрічається, і на жаль не рідко.
Наше життя, це фортуна. Один невірний рух і ми йдемо не в тому напрямку.

Ремонт квартири в новобудові. З чого почати. Як пройти цей етап легко і спокійно.
Комплексний ремонт квартири в новобудові, це свого роду перевірка на міцність.